O nás

Společnost Compo Praha byla založena 6. dubna 1993 JUDr. Ing. Jiřím Junkem, který je jejím majitelem a jednatelem do současnosti. Na začátku byl předmětem našeho podnikání pouze nákup a prodej nábytku.

Postupem času, jak se měnil trh a stoupaly požadavky zákazníků na komplexnost služeb, jsme rozšířili svou činnost o služby, které umožňují zákazníkům přenechat veškeré starosti se zařizováním interiérů na nás.

Dnes nabízíme komplexní realizaci vybavení vnitřních prostor a to bytových, nebytových, případně i průmyslových  - provádíme interiérové stavební úpravy, elektroinstalace, malířské a podlahářské práce, dodáváme kancelářský, školní, sedací, dílenský a čalouněný nábytek a kuchyně včetně elektrospotřebičů. Dále například závěsy, záclony, žaluzie, klimatizace a jiné doplňky.

Mnoho produktů a služeb realizujeme sami z vlastních zdrojů ve spolupráci s našimi sesterskými společnostmi COMPO Praha Elektro s.r.o. a Compo Praha Látky s.r.o.
 
MYSLÍME NA DRUHÉ
Již několik let přispíváme jednorázově, měsíčně nebo ročně různým nadacím a fondům, které pomáhají lidem, kteří pomoc potřebují.
 

Dobrý Anděl, nadace

Nadační fond Chance4Children

Oblastní charita Červený Kostelec

Compo Praha Interiéry, s.r.o.


IČ: 03056279
DIČ: CZ03056279
 
Sídlo společnosti:
Růźová 1522/16
11000 Praha 1
 
Provozovna:
Na Košince 681
18000 Praha 8 - Libeň

Telefon:
+420 283 842 911
+420 724 723 997
 
 
E-mail:
interiery@compopraha.cz
 
Portál:
http://interiery.compopraha.cz

Holding Compo Praha

Látky


 Velkoobchod s potahovými látkami
latky@compopraha.cz
http://latky.compopraha.cz

Interiéry

Elektro


 Elektrikářské a stavební práce
elektro@compopraha.cz
http://elektro.compopraha.cz