Naše služby

Skupina COMPO Praha Interiéry s. r. o. je leaderem v oboru poskytování komplexních služeb v oblasti vybavování komerčních i soukromých interiérů.


Tvorba virtuálních návrhů

Máte představu o tom, v jakém interiéru chcete bydlet, v jakém prostředí chcete
pracovat, ale potřebujete pomoc s konkrétním technickým řešením či návrhem? Vytvoříme Vám
vizualizaci na míru, kterou budeme dotvářet na základě Vašich přání při společných konzultacích,
aby konečný výsledek přesně odpovídal Vašim představám a také novým trendům 21 století. 
 

Interiéry na klíč

Potřebujete komplexní řešení interiéru, aby vyhovoval požadavkům na práci, zábavu i relaxaci? Máte pocit, že nelze skloubit vše dohromady?
Pro nás je výzvou Vás přesvědčit o opaku. Interiér není jen nábytek, ale i osvětlení, podlahové krytiny, interiérové dveře, stropní podhledy, květinová výzdoba
i sádrokartonové příčky. Naším úkolem je toto všechno spojit
do jednoho harmonického celku.


Služby

Nebaví Vás nakupovat v nábytkových ,,hypermarketech‘‘, kde Vám skladník vyloží balík na rampu se slovy: ,,toto je Váš nábytek‘‘ a následně zmizí na svoji ještěrce kdesi mezi lesem regálů? Naše cesta začíná u pochopení zákazníkovi vize, vede přes vizualizaci, dialog nad nabídkou, objednání požadovaného interiéru, provedení přípravných, případně i stavebních prací, dopravu, montáž, zapojení elektrospotřebičů až po úklid a předání výsledného interiéru.


Kolektiv

Máte obavy, že při obchodních jednáních narazíte na partnera, který má myšlení
z konce 20. století anebo naopak z jeho nezkušenosti?
V Compo Praha Interiéry pracujeme v dvoučlenných týmech, kdy jeden
pracovník má dlouholetou praxi v oboru a druhý excelentně zvládá nové technologie. Dohromady tvoříme tým, na který se můžete spolehnout v jakémkoliv ohledu.

 

Co tedy všechno umíme?

Zaměříme prostory, uděláme 3D vizualizaci, prodiskutujeme Vaši představu o výši investice. Dále vás seznámíme s nabízeným sortimentem, jehož škála sahá od hotelového nábytku, přes vybavení lobby barů, recepcí, restaurací, kanceláří, škol, knihoven, sportovišť, skladů, výrobních hal, až po vybavení soukromých bytů, domů, hradů a zámků.


Čím vším můžeme Vaši nemovitost vybavit?

Začneme u podlah z Vinylu, lamina, dlažby, moderního PVC nebo koberců. Stěny vymalujeme, namalujeme anebo vytapetujeme. Stropy můžeme osadit sádrokartonovými anebo minerálními podhledy. Osadíme moderní anebo stylové osvětlení. Namontujeme kuchyňské linky včetně elektrospotřebičů. Přivezeme společně vybrané stoly a židle, do relaxačních zón doplníme odpočinkové vaky, designové pohovky i herní prvky. Dopravíme k Vám zdravotní postele i sedací soupravy. Připravíme, dovezeme a namontujeme sektorový i na míru vyráběný dřevěný nábytek.
 
Při stavebních úpravách pro Vás rozvedeme elektřinu, vodu i plyn. Rozdělíme interiér sádrokartonovými i zděnými příčkami.
 
Vlastníme CNC centrum pro výrobu z lamino desek a  disponujeme také vyspělými technologiemi umožňujícími dodávat nábytek ve vysokém lesku. Pokud je Vaší preferencí masiv či dýha, bude nám potěšením Vám
produkty z tohoto materiálu nainstalovat do Vašeho interiéru.

 
 

Naši zákazníci

ČEZ

Kontaktní formulář

Můžete nám zaslat zprávu nebo poptávku, odpovíme Vám obratem.


Vezměte prosím na vědomí, že odesláním formuláře dojde k uchování vašich zaslaných údajů po dobu nezbytně nutnou k vyřízení Vaší žádosti a to po dobu 2 měsíců od odeslání formuláře. Můžete kdykoliv požádat o vymazání Vašich údajů na kontaktní údaje správce, které naleznete zde.

Compo Praha Interiéry, s.r.o.


IČ: 03056279
DIČ: CZ03056279
 
Sídlo společnosti:
Růźová 1522/16
11000 Praha 1
 
Provozovna:
Na Košince 681
18000 Praha 8 - Libeň

Telefon:
+420 283 842 911
+420 724 723 997
 
 
E-mail:
interiery@compopraha.cz
 
Portál:
http://interiery.compopraha.cz

Holding Compo Praha

Látky


 Velkoobchod s potahovými látkami
latky@compopraha.cz
http://latky.compopraha.cz

Interiéry

Elektro


 Elektrikářské a stavební práce
elektro@compopraha.cz
http://elektro.compopraha.cz