Tohle umíme

V rámci našich služeb v oblasti realizace vybavení interiérů nabízíme dle charakteru a připravenosti Vašich prostorů následující služby.

Provedeme za Vás přípravné práce. Demontujeme stávající nábytek, strhneme podlahy, demontovaný nábytek odstěhujeme nebo ekologicky zlikvidujeme s ostatním odpadem do sběrného dvoru.

Při stavebních úpravách můžeme nabídnout bourací práce, rozvedeme Vám elektřinu, vodu i plyn. Rozdělíme interiér sádrokartonovými i zděnými příčkami. Stropy můžeme osadit sádrokartonovými anebo minerálními podhledy. Stěny začistíme, vymalujeme nebo vytapetujeme. Namontujeme zásuvky, vypínače, a zavěsíme osvětlení. Potom, co jsou elektroinstalační a malířské práce dokončeny se vrhneme na podlahu.

Podlahářské práce zahrnují strhnutí staré podlahy, vyrovnání stávající podlahy OSB deskami nebo nivelační stěrkou, penetraci a na závěr pokládka a lepení podlahy včetně lištování.

Následně Vám rádi vyrobíme typizovaný nábytek nebo nábytek na míru. Naše truhlářské práce zahrnují zaměření naším technikem, nákres, výrobu a montáž. Vlastníme CNC centrum pro výrobu z lamino desek, ale disponujeme také vyspělými technologiemi umožňující dodávat nábytek ve vysokém lesku. Pokud je Vaší preferencí masív nebo dýha, bude nám potěšením Vám produkty z tohoto materiálu vyrobit.

Na závěr jsou na řadě montážní práce. Nábytek Vám dovezeme, smontujeme a obaly zlikvidujeme.

V případě zájmu Vám nabídneme také doplňkové a dekorační služby. Na okna Vám zajistíme žaluzie na míru, závěsy a záclony včetně montáže garnýží.
 

Ukázky našich realizací

Naši zákazníci

ČEZ

Kontaktní formulář

Můžete nám zaslat zprávu nebo poptávku, odpovíme Vám obratem.


Vezměte prosím na vědomí, že odesláním formuláře dojde k uchování vašich zaslaných údajů po dobu nezbytně nutnou k vyřízení Vaší žádosti a to po dobu 2 měsíců od odeslání formuláře. Můžete kdykoliv požádat o vymazání Vašich údajů na kontaktní údaje správce, které naleznete zde.

Compo Praha Interiéry, s.r.o.


IČ: 03056279
DIČ: CZ03056279
 
Sídlo společnosti:
Růźová 1522/16
11000 Praha 1
 
Provozovna:
Na Košince 681
18000 Praha 8 - Libeň

Telefon:
+420 283 842 911
+420 724 723 997
 
 
E-mail:
interiery@compopraha.cz
 
Portál:
http://interiery.compopraha.cz

Holding Compo Praha

Látky


 Velkoobchod s potahovými látkami
latky@compopraha.cz
http://latky.compopraha.cz

Interiéry

Elektro


 Elektrikářské a stavební práce
elektro@compopraha.cz
http://elektro.compopraha.cz